Zapraszamy Państwa na DZIEŃ OTWARTY NOSPR

Zapraszamy Państwa na
DZIEŃ OTWARTY NOSPR
10 maja 2015 r.

Dzień otwarty NOSPR organizowany jest w ramach
Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

www.dniotwarte.eu

W programie m. in.:

• zwiedzanie NOSPR (atrium, sale koncertowa i kameralna oraz miejsca na co dzień niedostępne: backstage, garderoby, taras widokowy, studio nagrań)
  • warsztaty muzyczne dla dzieci w wieku 2.5–10 lat
  • mini koncert i prelekcja na temat metody Suzuki (nauczanie gry na skrzypcach dla dzieci w wieku 4–6 lat)
  • otwarte próby składów kameralnych NOSPR
  • InstaMeet w NOSPR! Spotkanie użytkowników aplikacji Instagram z nagrodami dla najlepszych zdjęć!

DZIEŃ OTWARTY NOSPR

WAŻNA INFORMACJA:

NA KAŻDE Z PONIŻSZYCH WYDARZEŃ W RAMACH DNIA OTWARTEGO NOSPR NALEŻY SIĘ OSOBNO ZAREJESTROWAĆ.

Atrakcje:

1. Zwiedzanie siedziby NOSPR

W planie zwiedzanie: atrium, sale koncertowa i kameralna oraz miejsca na co dzień niedostępne: backstage, garderoby, taras widokowy, studio nagrań.

Czas trwania: od 10:00 do 18:00 (rozpoczęczie o każdej pełnej godzinieczas oprowadzania 1 grupy: ok. 40 minut)

Rejestracja uczestników: odbiór wejściówek w kasie na poszczególne grupy godzinowe w okresie 5-9 maja. Wejściówek nie można rezerwować. Liczba uczestników wydarzenia jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki.

Szczegółowych informacji udziela Dział Organizacji Widowni pod numerem telefonu 32/73 25 320.

2. Warsztaty dla dzieci

Zapraszamy dzieci na spotkania o charakterze muzycznych zabaw,  zachęcające do aktywności ruchowej podpowiedzianej przez muzykę,  m. in.  z wykorzystaniem instrumentów Orffa.

Miejsce: sala kameralna

Godziny: 12:00, 12:30, 13:00, 13:30 (czas trwania warsztatu: 20 minut)

Zajęcia dla dzieci w wieku 2-9 lat

Rejestracja uczestników w okresie 5-8 maja  (wtorek-piątek) do godz.12:00, pod adresem mailowym: a.lis@nospr.org.pl. Odbiór wejściówek w kasie NOSPR po potwierdzeniu rejestracji mailowej. Liczba uczestników wydarzenia jest ograniczona.
UWAGA! Przy rejestracji mailowej prosimy koniecznie podać wiek dziecka. Grupy warsztatowe będą podzielone pod względem wieku dzieci, dlatego nie istnieje możliwość wyboru godziny warsztatu.

3. Mini koncert i prelekcja na temat metody Suzuki (nauka gry na skrzypcach).

Miejsce: sala kameralna

Godzina: 14:00 (czas trwania: 60 minut / koncert ok. 30 min., prelekcja o metodzie i promocja kursu dla 10 dzieci organizowanego w NOSPR od września/października 2015)

Grupa docelowa: rodzice i dzieci w wieku od 3 roku życia

Rejestracja uczestników: odbiór wejściówek w kasie w okresie 5-9 maja. Liczba uczestników wydarzenia jest ograniczona. Wejściówek nie można rezerwować.

Szczegółowych informacji udziela Dział Organizacji Widowni pod numerem telefony 32/73 25 320.

4. Otwarte próby składów kameralnych NOSPR

Próby otwarte dla osób zwiedzających NOSPR

Godzny: 10:00-12:00 – kwintet smyczkowy
                15:00-18:00 – kwintet dęty i kwintet kontrabasowy

5. INASTAMEET NOSPR.

Specjalne zwiedzanie NOSPR dla Instagramowiczów!

Zapraszamy wszystkich miłośników zdjęć i użytkowników aplikacji Instagram ze swoimi smartfonami, by wspólnie odkrywać architektoniczne – ale nie tylko - tajemnice nowej siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.
Pokażemy Wam serce budynku – piękną salę koncertową oraz salę kameralną, pospacerujemy po atrium, zaglądniemy w miejsca na co dzień niedostępne: backstage, garderoby, studio nagrań i taras widokowy na trzecim piętrze budynku.

Zdjęcia, które zrobicie podczas spotkania, wezmą udział w konkursie!

Godzina: 18:00

Rejestracja uczestników: udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji w specjalnie przygotowanym krótkim formularzu, termin rejestracji 5-9 maj. Liczba uczestników wydarzenia jest ograniczona.

Szczegółowych informacji udziela Dział Promocji pod numerem telefonu 32/73 25 309.

Więcej o INSTAMEET NOSPR.

Szczegóły na www.nospr.org.pl, na profilu NOSPR na Facebooku oraz Instagramie.

Dzień otwarty NOSPR organizowany jest w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.
www.dniotwarte.eu

pt., 2015-05-01 20:05 — krzysteczko