Wydarzenia w ramach Tygodnia Liczb!

marca
Katowice, Jastrzębie Zdrój, Sosnowiec

NIEDZIELA 17.03.24r.

• 18.00–19.00 – Miniwykład połączony z występem artystycznym Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Katowice” O liczbach w muzyce (Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego, ul. Zacisze 3, Katowice, sala kameralna)

Wydarzenie muzyczno-taneczno-edukacyjne, w trakcie którego uczestnicy dowiedzą się, jaka była symbolika liczb w muzyce na przestrzeni wieków i jakie były poszukiwania XX-wiecznych kompozytorów, a także jak liczy się w muzyce w piosence i w tańcu.

Zajęcia poprowadzi Emilia Głombica. Udział wezmą Artyści Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Katowice” oraz absolwenci Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Wydarzenie ogólnodostępne. Na zajęcia obowiązują zapisy (formularz zgłoszeniowy).

pon., 2024-03-11 20:31 — Piotrowska