Współpraca z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach

marca
Katowice, Jastrzębie Zdrój, Sosnowiec

Szanowni Państwo!
Z ogromną radością informujmy Państwa o tym, iż Uniwersytet Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Śląskim, rozpoczął współpracę z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Współpraca ta będzie polegała na przygotowaniu dla Państwa cyklu nagrań, dotyczących Państwa bezpieczeństwa, zarówno w roli pieszych, jak i kierowców. Przepisy dotyczące ruchu drogowego nieustannie się zmieniają, my nie do końca śledzimy te zmiany a dzięki uprzejmości Panów Policjantów z KWP będziemy z nimi na bieżąco. Poruszane kwestie będą również dotyczyć nieustannych prób wyłudzeń gotówki i kosztowności od seniorów. Serdecznie dziękujemy Wydziałowi Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach za podjęcie takiej inicjatywy!!
Poniżej prezentujemy zdjęcie z nagrania pierwszego filmu, który ukaże się już niebawem na naszym funpage'u i na naszej stronie internetowej. Na zdjęciu, po lewej stronie, widzicie Państwo Panią dr Monikę Sulik - koordynator UTW, która omawiała szczegóły współpracy oraz Pana podinsp. Włodzimierza Mogiłę, który wyszedł z propozycją przygotowania takiego materiału dla Państwa.

pt., 2021-03-12 13:13 — Piotrowska