PILNE! Zmiany w zakresie funkcjonowania od 24.01 do 20.02.2022 r.

stycznia
Katowice, Jastrzębie Zdrój, Sosnowiec,

Szanowni Państwo,

decyzją prof. dr. hab. Ryszarda Koziołka, Rektora Uniwersytetu Śląskiego, od 24.01 do 20.02.2022 r. uczelnia funkcjonuje i naucza w formie zdalnej.

Oznacza to, że wszystkie uruchomione oraz zaplanowane na najbliższy miesiąc wykłady, zajęcia, spotkania i wydarzenia w UTW w Katowicach, Sosnowcu oraz Jastrzębiu-Zdroju zostają zawieszone.

Biuro Uniwersytetu Trzeciego Wieku działa jedynie w formie zdalnej – mailowo oraz telefonicznie:
utw@us.edu.pl, 725-991-940.

O dalszych komunikatach będziemy Państwa na bieżąco informować.

Poniższe informacje dotyczą Grupy Katowice.

Zajęcia komputerowe – dotychczas odbyły się 2 spotkania. Część z Państwa nie dokonała jeszcze wpłaty, która była obligatoryjna, ponieważ zajęcia już się rozpoczęły. Bardzo prosimy o dokonanie wpłaty zgodnie z komunikatem, który Państwo otrzymali. Pozostała część kwoty, czyli za 4 kolejne zajęcia, zostanie przeniesiona na poczet zajęć, które odbędą się po otwarciu. Oczywiście gdyby doszło do sytuacji, że pozostałe 4 zajęcia nie odbędą się, niewykorzystana kwota zostanie Państwu zwrócona.

Zajęcia z języka angielskiego z dr Moniką Grotek – dotychczas odbyło się jedno spotkanie. Ponieważ znaczna część osób zapisanych nie pojawiła się na zajęciach (ale również nie poinformowała o rezygnacji), liczebność grup nie jest znana. Część  z Państwa zadeklarowała chęć nauki zdalnej z dr Grotek i takie zajęcia odbędą się, a opłata będzie wynikała z ostatecznej liczebności grup.

Zajęcia z języka angielskiego w dniu 20.01.2022 r. odbywają się bez zmian - podczas tych zajęć mogą utworzyć się grupy zdalne, jeśli będą osoby chętne.

Podsumowując – zaplanowane od 24.01 do 20.02.2022 r. wykłady, zajęcia z języka angielskiego (poza tymi, które odbywają się w formie zdalnej), fotograficzne i komputerowe, spotkania Klubu Podróżnika, Koncert Noworoczny, zostają odwołane. Gdy tylko sytuacja to umożliwi, powrócimy do organizacji odwołanych zajęć i wydarzeń.

czw., 2022-01-20 12:20 — Anonim