NOSPR zaprasza 12 listopada na Wielki wieczór wirtuozów improwizacji Organowej

Katowice,

Szanowni Słuchacze,

NOSPR  zaprasza  na :

Przekazujemy poniżej kolejną ofertę dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy UŚ obejmującą  listopadowe wydarzenia

- na koncert 12 listopada Wielki wieczór wirtuozów improwizacji Organowej

- bilety w cenie 20 zł

Koncert będzie nawiązywał do tradycji improwizowania w duchu współrywalizacji uzdolnionych artystów, ale jego istotą będzie nie tyle współzawodniczenie, co interaktywność i żywy kontakt z publicznością. Dla naszych improwizatorów: Karola Mossakowskiego, Thomasa Ospitala i Sebastiana Kuechler-Blessinga nie ma rzeczy niemożliwych! Podczas koncertu publiczność będzie współtworzyć program, warto więc wcześniej zastanowić się nad tematem improwizacji, do zaproponowania artystom podczas koncertu. Mamy nadzieję, że lżejsza forma koncertu i jego interaktywny charakter zainteresuje Państwa!

Zapraszamy słuchaczy do wykupu biletów w kasie NOSPR na hasło „UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU” do 30 minut przed koncertem (w ramach poniższych limitów miejsc)

L.p.

Wydarzenie tytuł

Dzień i godzina

Program koncertu

Limit biletów

Cena biletu

Sztuczka czy dzieło absolutne?
Wieczór wirtuozów improwizacji

12 listopada, godz. 18:00

Sztuczka czy dzieło absolutne? Wieczór wirtuozów improwizacji

50 sztuk