Katowice Miasto Ogrodów zaprasza na koncerty

10 listopada 2023
, Katowice

Katowice Miasto Ogrodów zaprasza naszych Słuchaczy
na niżej wymienione wydarzenia :

Wesoły Wędrownik

Festiwal twórczości Norberta Blachy

Koncert finałowy
Kiedy: 5 listopada 2023, godz. 18.30
Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów - sala koncertowa

Wystąpi zespół wokalno-instrumentalny Wesoły Wędrownik, Chór Gospel oraz Gość Specjalny - Andrzej Lampert

Prowadzenie koncertu: Dominka Bem

Bilety: 50 zł dostępne na miasto-ogrodow.interticket.pl [link otworzy się w nowym oknie]. 20% zniżki z Katowicką Kartą Mieszkańca

Koncert finałowy odbędzie się 5 listopada o godzinie 18.30 wraz z udziałem Gościa Specjalnego, powstałego chóru i zespołu wokalnego- instrumentalnego Wesoły Wędrownik w składzie

Wokale:

Michal Dziewiński - perkusja

KatoHej Festiwal 2023

Góry | Podróże | Muzyka | Poezja

Siódma edycja festiwalu dla miłośników podróży, gór, szant, folku, a także poezji śpiewanej oraz piosenki turystycznej. Założeniem festiwalu jest myśl wspólnego podsumowania sezonu turystycznego.

Kiedy: 10 listopada 2023 / cały dzień

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia poza koncertem finałowym na dużej scenie o godz. 19.00. W tym roku wystąpi dla was Robert Kasprzycki Band i Svita.

Bilety na koncert finałowy: 10 zł dostępne na miasto-ogrodow.interticket.pl. 50% zniżki z Katowicką Kartą Mieszkańca. Bilety bez zniżki dostępne również na kupbilecik.pl [linki otworzą się w nowych oknach]

Podczas festiwalu oprócz koncertów odbywają się spotkania z podróżnikami oraz różnego rodzaju prelekcje skierowane do uczniów szkół oraz wolnych słuchaczy.

Do tegorocznych gości należą m.in. Anna Szostak Gliklich wraz z Krzysztofem Gliklich, Paweł Blajda, Kasia Pypno, Małgorzata Jaguszewska, Daniel Wojnar.

Wydarzeniu na dużej scenie Miasta Ogrodów towarzyszą minikoncerty piosenki turystycznej oraz folku.

Podczas afterparty na małej scenie zagra i zaśpiewa kapela Hajduk ze Szczyrku.

Jak co roku zaprzyjaźnione organizacje i firmy przygotują dodatkowe atrakcje: zaprezentują się schroniska górskie, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz sklepy turystyczne.

Znajdziecie u nas także stoiska z rękodziełem.

Duża scena (koncert finałowy):

• 19.00 Svita
  • 20.20 Robert Kasprzycki

Korytarz:

• 17.00-19.00 oraz 21.40-22.40 Panel turystyczny – stoiska partnerów, pokazy GOPR, poczęstunki.

Szczegółowy program i inne informacje znajdziecie na stronie KatoHejFestiwal.pl

pt., 2023-10-27 20:23 — krzysteczko