Filmowy Klub Seniora zaprasza w styczniu do Kinateatru Rialto

Filmowy Klub Seniora

28 stycznia | niedziela | 15.00

Morderstwo w Orient Expressie, reż. K. Branagh, USA, Malta, 2017, 116 min

Ekranizacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. On sam gra także sławnego detektywa Herculesa Poirot, rozwiązującego sprawę morderstwa, którego ofiarą w najsłynniejszym pociągu świata pada wpływowy amerykański biznesmen. Luksusowa podróż staje się punktem wyjścia do stylowej, pełnej napięcia i zaskakującej opowieści sensacyjnej, uznawanej za największą zagadkę kryminalną wszech czasów. Trzynaścioro pasażerów uwięzionych zostaje w pułapce, nie wiedząc, co ich czeka. Jeden człowiek musi wskazać mordercę, zanim ten zaatakuje ponownie. W rolach głównych: Penélope Cruz, Willem Dafoe, Judi Dench, Johnny Depp, Josh Gad, Derek Jacobi, Leslie Odom, Jr., Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley, Olivia Colman i LucyBoynton.

Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=ZReSbPq5MrI

Bilety: 8 zł (emeryci/renciści), 14 zł (uczniowie/studenci), 17 zł (pozostali)

czw., 2017-12-21 10:13 — śmigielska